Z ostatniej chwili

Tragiczny wypadek w Borze Zapilskim. Nie żyje 50-latek

2020-11-13 12:13:20 informacje
img

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło 11 listopada około godz. 20.20 w Borze Zapilskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Piły 28-letnia kierująca oplem najechała na mężczyznę, który leżał na jezdni. 50-latek, mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, zmarł wskutek poniesionych obrażeń - informuje kłobucka Policja.

Samochodem kierowała mieszkanka tej samej gminy, w chwili zdarzenia była trzeźwa. Dodatkowo od kobiety pobrano krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych.

Podczas obsługi zdarzenia w obecności prokuratora oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Na miejscu zabezpieczono również samochód biorący udział w wypadku, w celu przeprowadzenia badań przez biegłego z zakresu stanu technicznego pojazdów. Ponadto wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod numerem telefonu 47 85 822 00, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

 

Page generated in 0.0129 seconds.