Z ostatniej chwili

Turniej Lwów

2018-11-07 15:03:22 informacje
img

Częstochowscy speedrowerzyści uczczą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.  
W niedzielę 11 listopada na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a zawodnicy Lwów Avia Częstochowa wraz z adeptami szkółki „Lwy Krasnale” wezmą udział w turnieju z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawody będą miały charakter parowy, gdzie zawodnicy ekstraligi oraz okręgu południowego będą losować zawodników i zawodniczki ze szkółki. Pary rywalizować będą w dwóch grupach. W grupie „A” rywalizować będzie 7 par, a w grupie „B” 6 par. Do półfinału awansują cztery najlepsze pary z każdej z grup.
W zawodach będą uczestniczyć takie gwiazdy Lwów jak: Nikodem Mlek, Mateusz Złotnicki, Tomasz Włodarczyk, Daniel Ordon, Bartek Pawlik, Arkadiusz Dudek, Patryk Lukas, Łukasz Mastalerz. „Krasnali” reprezentować będą natomiast m.in.: Sandra i Brajan Charbich, Kuba Deska, Filip Kosakowski, Nela Stacewicz, Ala Chamara, Igor Ćwiek czy Oskar Wajs.
- Zapraszam państwa na pokaz ogromnej ambicji i sportowej walki w wykonaniu adeptów szkółki „Lwy Krasnali”. W ten sposób chcemy na sportowo uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – powiedział współorganizator zawodów Bartek Pawlik. - Ten turniej nie odbyłby się bez wsparcia Sebastiana Charbicha oraz Arkadiusza Dudka, którym chciałem serdecznie podziękować za zaangażowanie się w organizację turnieju – dodał Pawlik.
Początek zawodów zaplanowano na godzinę 14.00. Wstęp tradycyjnie bezpłatny.
Fot. Materiały organizatora

Page generated in 0.0393 seconds.