Z ostatniej chwili

Tymczasowy areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

2018-05-04 10:48:04 informacje
img

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 42-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, zatrzymany przez myszkowskich policjantów. Podczas przeszukania jego samochodu śledczy zabezpieczyli prawie 5000 porcji odurzających amfetaminy - informuje myszkowska Policja.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej osobówkę. 42-letni kierowca na początku był zaskoczony, a później, w trakcie czynności zaczął zachowywać się dosyć nerwowo. To wzbudziło podejrzenia mundurowych i wspólnie z kryminalnymi przeszukali jego samochód. W osobówce, którą jechał 42-latek, stróże prawa odnaleźli prawie 5000 porcji amfetaminy. Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jego mieszkania śledczy przejęli jeszcze kilka gramów marihuany. 
Zatrzymany jest już po zarzutach. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat więzienia. Myszkowski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli mienie warte 35 tys. zł.

Page generated in 0.0292 seconds.