Z ostatniej chwili

W nowej szacie

2018-02-02 11:45:03 informacje
img

Dostępny jest już kolejny numer miejskiego miesięcznika – w nieco zmodyfikowanej szacie graficznej, w związku ze zmianą miejskiego logotypu. Wróciła też jego pierwotna nazwa „CGK”, która zastąpiła dotychczas używaną „JASNE, ŻE”.
Powrót do pierwotnej nazwy związany jest z nowymi elementami identyfikacji wizualnej miasta, wykorzystywanymi w działaniach informacyjno-promocyjnych. Od grudnia ubiegłego roku, używane dotąd hasło „Jasne, że Częstochowa” przestało obowiązywać, a pojawiło się nowe logo, oparte na grze słów i stosunkowo prostym zabiegu graficznym. W tę koncepcję wpisuje się również miejski miesięcznik. „CGK” to skrót nawiązujący do zapowiedzi co, gdzie i kiedy w Częstochowie, a także do odpowiednika elektronicznego, czyli strony www.cgk.czestochowa.pl i wreszcie do tytułu „Co, Gdzie, Kiedy”, pod którym w latach 2010-2012 ukazywał się miejski informator.
Choć zmieniła się nazwa i czołówka miejskiego miesięcznika, nie zmienił się jego charakter. Nowy numer, tak jak poprzednie, zawiera szczegółową zapowiedź wydarzeń kulturalnych w mieście, a także, wywiady, sport, informacje i rozrywkę. 
Miesięcznik nadal będzie dostępny w stałych punktach dystrybucji i w tym samym formacie, co dotychczas.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0423 seconds.