Z ostatniej chwili

Z cofniętymi uprawnieniami znów złamał przepisy drogowe

2022-11-09 12:05:14 informacje
img

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego myszkowskiej komendy rozliczyli 51-letniego kierowcę, który spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ponadto okazało się, że decyzją administracyjną cofnięto mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz oprócz wysokiego mandatu, grozi mu do 3 lat więzienia – informuje myszkowska Policja.

6 listopada około godz. 17.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego myszkowskiej komendy zostali wysłani  na ul. Sikorskiego w Myszkowie. Tam miało dojść do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu rozliczyli sprawcę wykroczenia mandatem w wysokości 1050 zł za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas dalszej kontroli okazało się, że oprócz tego, sprawca zdarzenia drogowego ma cofnięte uprawnienia do kierowania zgodnie z decyzją administracyjną, która wydał Starosta Powiatowy w Myszkowie.

Dla mieszkańca Myszkowa na ul. Sikorskiego zakończyła się dalsza jazda. Odpowie za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień, grozi mu do 3 lat więzienia.

Page generated in 0.0213 seconds.