Z ostatniej chwili

Zatrzymany za posiadanie amfetaminy i marihuany

2019-01-14 11:41:25 informacje
img

Policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje znaleziono podczas kontroli osobistej. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę - informuje myszkowska Policja

Do zatrzymania mieszkańca Myszkowa doszło w piątek około godz. 19.30 przy placu Dworcowym w Myszkowie. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich zauważyli w trakcie patrolu w rejonie myszkowskiego dworca kolejowego mężczyznę, który wysiadł z pociągu i zmierzał w kierunku centrum miasta. Z posiadanych informacji wynikało, że może posiadać przy sobie substancję zabronioną. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać, a to zwiększyło tylko podejrzenia mundurowych. W czasie kontroli policjanci znaleźli przy nim woreczek z suszem roślinnym i zawiniątko z białym proszkiem. Narkotyki zostały zabezpieczone. 
Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że znaleziony susz to marihuana, a sypki środek to amfetamina.
Zatrzymany trafi do policyjnego aresztu. 34-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.034 seconds.