Z ostatniej chwili

Zatrzymany za posiadanie narkotyków i dwóch cudzych dowodów

2019-01-28 18:23:40 informacje
img

Policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje znaleziono podczas kontroli osobistej. Oprócz tego mężczyzna miał przy sobie dwa dowody osobiste innych osób - informuje myszkowska Policja.
Do zatrzymania 20-latka z gminy Koziegłowy doszło w piątek około godz. 21.30 w rejonie stacji paliw w Lgocie Mokrzesz. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich zauważyli w trakcie patrolu mężczyznę, który, jak wynikało z informacji, miał posiadać przy sobie substancje niedozwolone. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. W czasie kontroli policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem i susz koloru zielonego. 
Narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że znaleziony susz to marihuana, a sypki środek to amfetamina.
Oprócz tego policjanci znaleźli przy mężczyźnie dwa dowody osobiste innych osób. Zatrzymany trafili do policyjnego aresztu. 20-latek usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Page generated in 0.0372 seconds.