Z ostatniej chwili

Zbadaj swoje serce w Galerii Jurajskiej

2019-05-23 13:14:42 informacje
img

Do zadbania o swe serce zachęca Galeria Jurajska. W przypadku chorób układu krążenia profilaktyka jest kluczowa. W porę wykryta choroba pozwala na skuteczne leczenie i minimalizację ryzyka powikłań. 

W sobotę i niedzielę 25 i 26 maja w Galerii Jurajskiej będzie się można poddać bezpłatnym badaniom, które trwają chwilę, są bezbolesne i nic nie kosztują. Poświęcając 5 minut będzie  można uratować swoje życie.

Przez 2 dni będzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG, zmierzyć ciśnienie, zbadać poziom cholesterolu i glukozy we krwi, a nawet ocenić ukrwienie kończyn dolnych.

Ponadto na miejscu czekać będą lekarze, z którymi będzie można skonsultować wyniki i zaczerpnąć porad dotyczących np. dalszej diagnostyki.

Porad udzielać będzie także punkt dietetyczny. Tam będziecie mogli m.in. zważyć się i poznać swoje BMI, a także dowiedzieć więcej o zdrowym stylu życia i diecie, która pomoże m.in. obniżyć ciśnienie krwi. Zaś osoby aktywne fizycznie będą mogły więcej dowiedzieć się o swoim zdrowiu w specjalnym punkcie konsultacji sportowych.

Badania prowadzone będą między godziną 10:00 a 18:00. Aby wziąć w nich udział, nie trzeba się wcześniej umawiać. Wystarczy tylko podejść do punktu rejestracji w Galerii Jurajskiej.

Partnerem akcji jest Telemedycyna Polska.

Page generated in 0.031 seconds.