Z ostatniej chwili

Zderzenie ciężarówek

2019-04-25 07:47:35 informacje
img

Dwie ciężarówki zderzyły się we wtorek 23 kwietnia na drodze krajowej nr 1 w Koziegłowach. Jeden z kierowców śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia nie zagrażały jego życiu. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin - informuje myszkowska Policja. 
Do groźnie wyglądającego zderzenia ciężarówek doszło przed 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym renaultem z naczepą, jadąc w kierunku Katowic, nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na ciężarowego mana z przyczepą. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na miejscu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego 35-letniego kierowcę renaulta do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Na szczęście 35-latek doznał jedynie ogólnych stłuczeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 
W miejscu zdarzenia droga w kierunku Katowic była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd przez pobliską stację paliw. Usuwanie uszkodzonych pojazdów, wypełnionych ciężkim ładunkiem, trwało ponad 3 godziny.
Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0354 seconds.