Z ostatniej chwili

Zmagania siatkarzy i siatkarek w Galerii Jurajskiej

2019-08-08 12:38:13 informacje
img

Na boiskach Galerii Jurajskiej szykują się niezwykłe rozgrywki siatkówki plażowej. 10 i 11 sierpnia zawitają do nas najlepsi siatkarze i najlepsze siatkarki na Śląsku. Wszystko po to, aby stanąć ze sobą w szranki w walce o trofeum!

Galeria Jurajska od lat na swoich boiskach gości sportowców i sportsmenki, nie inaczej jest i w tym roku. Niedawno na boiskach rozegrane zostały półfinały Mistrzostw Polski kadetów, teraz pora na doświadczonych graczy.

Kolejny raz odbędą się u nas zmagania siatkarzy i siatkarek o Puchar Śląska w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn. Do rywalizacji staną ze sobą najlepsze w regionie drużyny męskie i kobiece. Panie o puchar powalczą 10 sierpnia, panowie 11 sierpnia. Sportowe emocje gwarantowane.

Fundatorami nagród Pucharu są sklepy Galerii Jurajskiej, wśród nich: Lee Cooper, Triumph, Superpharm, Douglas, Lavard i Recman.

Początek zmagań w sobotę i niedzielę o godz. 9.00. Bądź z nami i kibicuj swojej drużynie lub po prostu wpadnij, żeby się zrelaksować i poczuć sportowego ducha! - zachęcają organizatorzy. 

 

Page generated in 0.0319 seconds.