Z ostatniej chwili

Znaczna ilość narkotyków

2019-11-28 12:44:48 informacje
img

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca Częstochowy, który posiadał znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków. Łącznie 47 sztuk tabletek i ponad 100 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności - informuje częstochowska Policja.

Kryminalni z komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że może mieć znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na ulicy. W trakcie legitymowania znaleźli przy nim woreczek foliowy ze zbrylonym proszkiem.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w komodzie. Znajdowało się tam 20 woreczków z zamknięciem strunowym z sypką krystaliczną substancją, 7 woreczków z suszem roślinnym oraz 47 tabletek koloru czarnego. Po zbadaniu testerem narkotyków substancje okazały się marihuaną o wadze przeszło 30 gramów, metaamfetaminą o wadze przeszło 75 gramów oraz tabletkami ecstasy.

Zatrzymany mężczyzna to 25-letni mieszkaniec Częstochowy. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0397 seconds.