Z ostatniej chwili

Festiwal Dmuchańców

2022-07-14 15:57:33 informacje
img

Festiwal Dmuchańców - raj dla każdego dzieciaka - w najbliższy weekend  (16-17 lipca) odbędzie się na terenie Parku Lisiniec - informuje Adam Wojtysiak, reprezentant organizatorów.
Będzie coś dla małych i dużych, starszych i młodszych, od małych trampolin do wielkich zamków. Najmłodsi będą mogli wyszaleć się dmuchańcach z bajkowymi postaciami, a starsi także znajdą atrakcje, w których będą mogli dać upust energii.
Organizatorzy zapowiadają wiele darmowych konkursów z nagrodami, które organizowane będą przez cały weekend, a także animacje dla dzieci. Najmłodsi będą mogli skorzystać z malowania twarzy, plecenia kolorowych warkoczy czy nawet zrobić sobie tatuaż.
Każdy, kto już się wyszaleje i opadnie z sił, będzie mógł zwiedzić najdalsze zakątki kulinarne świata dzięki strefie foodtrucków i naładować przy tym baterie ponownie.
Impreza miała się odbyć w minionym tygodniu, leczni nie pozowliła na to niesprzyjająca aura. W ten weekend więc z szeregu atrakcji będzie można korzystać w sobotę i w niedzielę w godzinach 11.00-22.00.
Organizatorami wydarzenia są: Częstokocham, StudioPromo – Agencja Kreatywnego Marketingu i Reklamy oraz FlashBox

Page generated in 0.016 seconds.