Z ostatniej chwili

Jesteś dorosły i masz kryzys psychiczny? Zadzwoń

2022-01-14 12:02:43 informacje
img

W ogólnopolskim, telefonicznym Centrum Wsparcia przez całą dobę dyżurują psychologowie. Nie tylko porozmawiają, ale i wskażą odpowiednie placówki oferujące bezpośrednią pomoc.  Linia jest bezpłatna.

Ogólnopolskie Centrum Wsparcia czeka na osoby doświadczające wszelkiego rodzaju trudności psychicznych – osoby niedające sobie rady z codziennością, ciągle przygnębione, mające wrażenie bycia w sytuacji bez wyjścia, nieradzące sobie ze stresem, pozbawione chęci do życia, doświadczające przemocy czy zmagające się ze stratą kogoś bliskiego… 

Dla tych wszystkich pod całodobowym, działającym przez 7 dni w tygodniu, bezpłatnym numerem telefonu 800 70 2222 dyżurują psychologowie – gotowi wysłuchać, zrozumieć i bezwarunkowo zaakceptować osoby doświadczające kryzysu psychicznego. Psychologowie mogą także wskazać odpowiednie, specjalistyczne placówki w danym regionie Polski, do których można udać się po bezpośrednią pomoc.

W wyznaczonych godzinach – według harmonogramu dostępnego na stronie Centrum Wsparcia – pełnią dyżury także specjaliści: psychiatra, prawnik, pracownik socjalny, terapeuta uzależnień, asystent zdrowienia czy seksuolog.

Do dyspozycji szukających pomocy jest także poczta elektroniczna – należy pisać na adres porady@centrumwsparcia.pl 

Na stronie Centrum Wsparcia jest także opcja skorzystania z czatu. 

Z Centrum kontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Psychologowie doradzą, co zrobić, aby zachęcić takie osoby do kontaktu ze specjalistą; poinformują, gdzie w danym regionie szukać pomocy, do jakich placówek należy się udać.

Page generated in 0.0217 seconds.