Z ostatniej chwili

Jurajska, jaskiniowcy i dinozaury zapraszają na DINPREZĘ!

2023-03-09 12:45:27 informacje
img

Zabawy, warsztaty i quizy dla dzieci, a do tego przejażdżka na „Dinoride” za free! Tak jeszcze w Jurajskiej nie bawiliśmy się!

Już 11 marca Galeria Jurajska zaprasza najmłodszych na jedyną, niepowtarzalną DINPREZĘ, czyli wielką i huczną zabawę, którą rozkręcą jaskiniowcy i... dinozaury.

Zostaniemy zabrani w podróż w czasie i przestrzeni, a wszystko po to, aby odkryć świat pierwszych ludzi oraz pradawnych gadów, które wyginęły 65 mln lat temu.

Już o godz. 12.00 uroczyste otwarciem Parku Jurajskiego. Chwilę później – jaskiniowe tańce JABADABADU oraz dowiemy się, jak z balonów wyczarować prehistoryczne zwierzęta.

Ponadto odbędą się zawody zręcznościowe pod hasłem Homo Sapiens Gibkus, makijaże zainspirowane prehistorycznymi wzorami, a także warsztaty tworzenia biżuterii jaskiniowców.

Będziemy mieć szansę nauczyć się także żonglerki oraz składania... gigantycznych mamutów-origami.

Będziemy także tworzyć piękne malowidła naskalne zainspirowane tymi z grot Lascaux. Na Uga Buga, czyli jaskiniowym disco, będzie można opanować natomiast choreografię rodem z Flinstonów. 

Dla lubiących pochwalić się swoją wiedzą przygotowano quizy.

Czekać na chętnych będą także wykopaliska paleontologiczne, na których będzie można odkopać szkielet dinozaura, a później zabrać swoją zdobycz do domu. Imprezę odwiedzi także... żywy dinozaur, z którym będzie można cyknąć sobie fotkę.

Dla żądnych emocji przygotowano bezpłatną przejażdżkę na grzbiecie dinozaura, czyli „Dinoride” z Parku Rozrywki Zatorland. Skorzystać z niej będą mogły osoby, które 11 marca zrobią zakupy za min. 150 zł. Okazując paragon (maksymalnie 2), będzie można za free wskoczyć na wielkiego gada i poczuć się jak bohater hollywoodzkiego filmu!

Zabawa trwa do godz. 18.00.

Page generated in 0.0168 seconds.