Z ostatniej chwili

Pojechała do komendy na wezwanie, dotarła w radiowozie

2021-08-24 14:15:37 informacje
img

Mieszkanka Myszkowa pojechała swoim samochodem do komendy, gdzie miała stawić się na wezwanie. Była pijana, co nie umknęło uwadze policjantów podczas jej jazdy przez miasto. Na komendę 28-latka dotarła już w radiowozie w asyście mundurowych. Miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Straciła prawo jazdy – informuje myszkowska Policja.

W niedzielę przed godz. 19.00 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego na ul. Słowackiego w Myszkowie zauważyli przejeżdżającą toyotę. Pojazd miał uszkodzenia wskazujące, że brał udział w zdarzeniu drogowym. Ruszyli za nią i na placu Dworcowym zatrzymali do kontroli. Za kierownicą siedziała kompletnie pijana 28- latka z Myszkowa. Oświadczyła interweniującym policjantom, że „nie ma czasu, bo spieszy się na przesłuchanie do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie”.

Mundurowi zatrzymali kobietę i doprowadzili do jednostki policji. Okazało się, że chwilę wcześniej pijana mieszkanka Myszkowa wjechała w ogrodzenie posesji. Badanie alkometrem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy. Oprócz wysokiej kary grzywny grożą jej nawet 2 lata za kratami.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.018 seconds.