Z ostatniej chwili

Poszukiwani listami gończymi trafili za kratki

2021-12-29 12:24:41 informacje
img

Dzięki wnikliwej analizie zebranych informacji przeprowadzonej przez policjantów z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Częstochowy w okresie świątecznym zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Jeden wpadł w ręce policjantów w Częstochowie, drugi w Szczecinie. Trafili już za kratki - informuje częstochowska Policja.
W Wigilię kryminalni zatrzymali w Częstochowie 38-latka, który po 3 latach ukrywania się poza granicami kraju przyjechał odwiedzić znajomych. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za kierowanie gróźb karalnych oraz 6 zarządzeniami za niealimentację. Najbliższe 10 miesięcy spędzi za kratkami.
Na podstawie uzyskanych informacji funkcjonariusze z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Częstochowy ustalili też, że w okresie świątecznym kolejny poszukiwany będzie przebywał na terenie Szczecina. 34-latek od 2 miesięcy poszukiwany był listem gończym za uchylanie się od płacenia alimentów. Dzięki szczegółowym danym przekazanym policjantom ze Szczecina został zatrzymany i na 6 miesięcy trafił do więzienia.

Page generated in 0.0258 seconds.