Z ostatniej chwili

Rusza plebiscyt „Złota Piątka” OKF-u

2022-01-10 11:25:24 informacje
img

Ośrodek Kultury Filmowej „Iluzja” zaprasza do udziału w plebiscycie na 5 najlepszych filmów pokazywanych w OKF-ie w zeszłym roku. Głosować można do 31 stycznia – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

OKF „Iluzja” organizuje plebiscyt na najlepsze filmy roku od lat dziewięćdziesiątych – zawsze w styczniu. To już 29. edycja „Złotej Piątki”.  

Aby wziąć udział w plebiscycie, należy zagłosować poprzez stronę www.okf.czest.pl lub bezpośrednio na  https://www.interankiety.pl/f/Z06e2xLM   

Wybierać można spośród 151 tytułów. Ich lista dostępna jest na stronie internetowej OKF oraz na stronie https://www.czestochowa.pl/wybieramy-zlota-piatke-filmow-w-okf. Swoje typy można zgłaszać do 31 stycznia. W głosowaniu biorą udział wyłącznie filmy premierowe prezentowane w OKF ,Iluzja” w 2021 r. – z wyjątkiem krótkiego metrażu, filmów archiwalnych, retransmisji oper i koncertów, cyklu „Wielka sztuka na ekranie” oraz filmów wyświetlanych w ramach programu „Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej”.

Uczestniczki i uczestnicy, którzy podadzą swoje dane kontaktowe – telefon bądź adres mejlowy – wezmą także udział  w losowaniu nagród – karnetów wstępu na „Złotą Piątkę”, filmów DVD czy wydawnictw artystycznych.

Wybrane przez publiczność 5 najlepszych filmów roku będzie można zobaczyć w lutym.  

Page generated in 0.0249 seconds.