Z ostatniej chwili

Do remontu

2020-04-08 21:09:43 informacje
img

Miasto czeka na firmy, które podejmą się robót w liceum  „Norwida”, Zespole Szkół  im. J. Kochanowskiego i Sszkole Podstawowej nr 54. Termin składania ofert – 21 kwietnia - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta.  
Przetarg składa się z trzech części. Pierwsza to remont sali gimnastycznej w IX LO im. Cypriana Kamila Norwida przy ul. Jasnogórskiej, druga – remont sali gimnastycznej w SP nr 54 przy ul. Kukuczki. Ostatnia część inwestycji to remont dachu i elewacji w ZS im. Jana Kochanowskiego przy ul. Warszawskiej.
Remont sali gimnastycznej w „Norwidzie” ma objąć cyklinowanie i renowację parkietu, skucie tynków i położenie nowych – cementowo-wapiennych, malowanie ścian i wymianę stolarki drzwiowej. W SP nr 54 zakres prac to cyklinowanie i renowacja parkietu, malowanie ścian i sufitów oraz montaż grzejników i ich osłon. W Zespole Szkół przy ul. Warszawskiej prace będą dotyczyć elewacji i dachu. Budynek będzie docieplony, zamontowana zostanie instalacja odgromowa; powstaną też nowe podesty i schody zewnętrzne przy drzwiach.
Jeśli przetarg uda się bez przeszkód rozstrzygnąć w terminie, inwestycje w IX LO im. C.K. Norwida i Szkole Podstawowej nr 54 mają się zakończyć do końca lipca, a prace w Zespole Szkół im. J. Kochanowskiego – już do końca czerwca.  
Z wszelkimi szczegółami postepowania przetargowego można się zapoznać pod linkiem https://bip.czestochowa.pl/przetarg/1164535/iz-271-17-2020

Na zdjęciu: prace remontowe w jednej z częstochowskich szkół w poprzednich latach
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0213 seconds.