Z ostatniej chwili

Rada Miejska w Żarkach 2024-2029

2024-05-08 11:30:44 informacje
img

Oto lista radnych wraz z okręgami, w których uzyskali mandat do reprezentowania mieszkańców w Radzie Miejskiej w Żarkach.

 

Okręg Wyborczy nr 1 –  Joanna Nowakowska

Okręg obejmuje: Miasta Żarki: Osiedle Centrum, ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 59 nieparzyste i od nr 2 do nr 52 parzyste, Długa, Górki, Krótka, Leśna, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 25 nieparzyste i od nr 2 do nr 30 parzyste, Olsztyńska, Polna, Spadowa, św. Barbary.

 

Okręg wyborczy nr 2 – Łukasz Kołodziejczak

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki: Osiedle Centrum, ulice: Handlowa, Berka Joselewicza, Koziegłowska, Kościelna, Leśniowska od nr 1 do nr 53 nieparzyste i od nr 2 do nr 84 parzyste, Nadrzeczna, Ofiar Katynia od nr 1 do nr 3 nieparzyste i od nr 2 do nr 20 parzyste, Piaski, Stary Rynek, Targowa, Wąska.

 

Okręg wyborczy nr 3 – Joanna Jarosz, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Żarkach

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki: Osiedle Centrum, ulice: Armii Krajowej, Tadeusza Kościuszki, Mała, marsz. Józefa Piłsudskiego, Mokra, Myszkowska od nr 1 do nr 19 nieparzyste i od nr 2 do nr 48 parzyste, Ogrodowa, Poprzeczna, Prosta, Strażacka, Żwirki i Wigury.

 

Okręg wyborczy  nr 4 – Tomasz Major

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki: Osiedle Mickiewicza, ulice: Borówkowa, Władysława Broniewskiego, Brzozowa, Czarka, Częstochowska od nr 61 do końca nieparzyste i od nr 54 do końca parzyste, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Jałowcowa, Władysława Komara, Jerzego Kukuczki, Janusza Kusocińskiego, Bronisława Malinowskiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Podleśna, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Kamili Skolimowskiej, Juliusza Słowackiego, Leopolda Staffa, Świerkowa, Stefana Żeromskiego, Huberta Wagnera, Wrzosowa.

 

Okręg wyborczy nr 5 – Monika Radosz

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki: Osiedle 600 lecia, ulice: Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 12 parzyste, Łąkowa, Stanisława Moniuszki od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 32 do końca parzyste, Emilii Plater, Różana, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa.

 

Okręg wyborczy nr 6 –  wybory uzupełniające 

Okręg obejmuje:  część Miasta Żarki: Osiedle 600 lecia, ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Chryzantem, Fiołków, Kąkoli, Konwalii, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 17 nieparzyste, Serwin, Tulipanów, Zaklasztorze.

 

Okręg wyborczy nr 7 – Ewa Sojka

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki ulice: Cegielniana, Chopina, Dworska, Jagodowa, Młyńska, Myszkowska od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 50 do końca parzyste, Olszowa, Słoneczna, Steinkellera, Zielona: Osiedle Olesiów.

    

Okręg wyborczy nr 8 – Ewa Siurda

Okręg obejmuje: część Miasta Żarki ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśniowska od nr 55 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste, Mostowa, Niegowska, Ofiar Katynia od nr 5 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste, Wschodnia, Źródlana: Osiedle Leśniów.

 

Okręg wyborczy nr 9 – Jan Gil

Okręg obejmuje: Sołectwo Jaworznik.

 

Okręg wyborczy nr 10 – Grzegorz Kwaśniok, przewodniczący Rady Miejskiej w Żarkach 

Okręg obejmuje: Sołectwo Zaborze; Sołectwo Przybynów ulice: Częstochowska, Letniskowa, Kasztanowa, Kręta, Parkowa, Słoneczna, Spadowa, Szkolna, Wojska Polskiego.

 

Okręg wyborczy nr 11 – Piotr Rycąbel

Okręg obejmuje: Sołectwo Ostrów; Sołectwo Przybynów ulice: Graniczna, Grzybowa, Łąkowa, Ogrodowa, Ostrowska, Żarecka.

 

Okręg wyborczy nr 12 – Iwona Samuel

Okręg obejmuje: Sołectwa Czatachowa i Zawada.

 

Okręg wyborczy nr 13 – Aleksandra Świtała

Okręg obejmuje: Sołectwa: Jaroszów i Suliszowice.

 

Okręg wyborczy nr 14 – Łukasz Rarok

Okręg obejmuje: Sołectwo Wysoka Lelowska, Wysoka Lelowska Czarka, Wysoka Lelowska  Józefów, Wysoka Lelowska  Kępina, Wysoka. Lelowska  Koza.

 

Okręg wyborczy Nr 15 – Paweł Labocha

Okręg obejmuje: Sołectwo Kotowice.

Page generated in 0.0179 seconds.