Z ostatniej chwili

Targi Małego Dziecka zapraszają

2024-05-10 12:10:22 informacje
img

Jakie dziś panują trendy w modzie dziecięcej? Jak pomóc maluchowi odkrywać świat wokół? W końcu jak zorganizować udaną zabawę z dzieckiem, aby była angażująca i ciekawa dla niego?

O tym już 11 maja przekonacie się na Targach Małego Dziecka, które odbędą się w Galerii Jurajskiej.

To wyjątkowe wydarzenie dla opiekunów i rodziców, na którym zobaczycie najnowsze kolekcje ubranek, a także zasięgniecie porad m.in. na temat pielęgnacji czy rozwoju malucha. Targi to również niepowtarzalna okazja, aby spotkać się ze specjalistami z takich dziedzin jak chociażby fizjoterapia, psychologia czy logopedia.

Impreza zgromadzi ponad 20 wystawców z całego regionu.

Przewidziano wyjątkowe pokazy mody dziecięcej, które zaprezentują mali modele i małe modelki. Tylko tu zobaczycie show lokalnej marki Le bonbon.

A to dopiero przedsmak.

Poprzez gry i zabawy będzie można odkryć, jak wygląda świat z dziecięcej perspektywy. – Pobudzimy też dziecięcą kreatywność, organizując wspólnie z Przedszkolem Niepublicznym Czerwony Kapturek warsztaty z sensoryki i robienia slime – zapowiadają organizatorzy.

Targi to także szansa, aby spotkać się z producentami unikalnych ubranek, torebek dla dzieci czy zabawek. Czekać na Was będą też m.in. oryginalne pościele, spinki do włosów, kolorowe opaski, maskotki szydełkowane, koce przytulanki czy poduszki – jednym zdaniem rzeczy, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.

Ponadto będzie się można dowiedzieć, jak zacząć przygodę dziecka z nauką pływania czy nauką języków obcych, a przy tym świetnie się bawić. Targi umożliwią Wam także spotkanie z przedstawicielami żłobka Nianiolandia, dzięki którym dowiecie się, jak wygląda dzień malucha w takim miejscu.

Dla młodych rodziców i tych, którzy oczekują dziecka też coś mamy – zapowiadają organizatorzy. – Odwiedzą nas położne z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie, które udzielać będą porad związanych z ciążą, porodem i pierwszymi miesiącami życia dziecka.

Dla młodych miłośników słodkości przygotowano natomiast pychotki: watę cukrową, popcorn, piankowe lizaczki.

Będzie także niespodzianka dla opiekunów i rodziców. Na Targach znajdzie się również coś dla chcących zatroszczyć się o siebie, o co zadbają stoiska z kosmetykami i zabiegami pielęgnacyjnymi.

Wstęp na Targi Małego Dziecka jest bezpłatny.

Page generated in 0.0173 seconds.