Z ostatniej chwili

Odświeżane Aleje

2018-10-26 13:20:18 informacje
img

Trwa gruntowne czyszczenie, porządkowanie i mycie III Alei Najświętszej Maryi Panny oraz placu Biegańskiego. Zakończy się przed obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
W związku z pracami prowadzonymi na zlecenie częstochowskiego MZDiT przez specjalistyczną firmę ręcznie i maszynowo możliwe jest występowanie czasowych utrudnień. Warto więc zachować szczególną ostrożność, unikać parkowania przy III Alei, a jeśli to możliwe, unikać jazdy w ciągu III Alei. Wspomniane prace potrwają przez kilka najbliższych dni.
Proces czyszczenia Alei NMP i pl. Biegańskiego będzie miał swoje kolejne odsłony. Całość ma się zakończyć 10 listopada tuż przed rozpoczęciem częstochowskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu „Lepsza Komunikacja w Częstochowie”. To pierwsze gruntowne mycie i czyszczenie al. NMP i  pl. Biegańskiego od czasu zakończenia przed kilkoma laty rewitalizacji głównej arterii miasta wraz z terenami przyległymi. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma Pro-Park z Szubina. Koszt prac to 560 tys. zł.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0311 seconds.