Z ostatniej chwili

Podczas interwencji znaleźli narkotyki

2019-06-10 12:46:38 informacje
img

W ręce mundurowych z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wpadł 21-letni mieszkaniec Żarek, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania ich. Grozi mu do 3 lat więzienia - informuje myszkowska Policja.

Policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego myszkowskiej komendy w czwartek 6 czerwca  wieczorem interweniowali wobec agresywnego 21-latka. Zaniepokojona jego zachowaniem babcia poprosiła o pomoc policjantów. Mundurowi zastali na miejscu rozjuszonego 21-latka. Młody mężczyzna ubrany był jedynie w slipy. Jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków psychoaktywnych. Rozmowa z nim nie była łatwa, mężczyzna wypowiadał się nielogicznie, był bardzo pobudzony. W trakcie interwencji stróże prawa postanowili sprawdzić odzież, którą wcześniej miał na sobie. W kieszeni spodni natrafili na woreczek wypełniony zielonym suszem. Jak się okazało, była to marihuana. Policjanci zabezpieczyli substancję, a 21-latka zatrzymali.

Żarczanin trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz nawet 3 lata życia może spędzić za kratkami.

 

Page generated in 0.0202 seconds.